Duben

15. duben 2014 | 22.59 |


Někdy mi připadá, že se ani nemůžeš cítit jinak. Ženy ti padají k nohám a ty se ani neohlédneš. Máš svoje zásady a neporušíš je. Bereš nás jako kouzelná stvoření, která se rozplynou v ranním oparu? Přichází nový den a my zmizíme, i když nechceme? V noci žijeme, ve dne umíráme touhou po tobě. A čekáme, neustále čekáme na znamení, které nám ukrátí to čekání. Odpovědi by byly zbytečné, kdybys nebyl milenec.Muž, divoký býk.

Nepřestáváme na tebe myslet, protože to teplo, které se při tom cítíme, se rozlévá po celém těle. Ta vzpomínka je všude, ve všech pórech naši kůže, která se v noci orosila potem. Voda, kapičky potu mi stékají po zádech, když sedím na svém býku. Je horký, žene se tmou ke svému cíly. Je horký a já jsem horká s ním, cesta je daleká. V rytmu jeho srdce zvedám svoje boky nahoru a dolů. Drží mě pevně, a kdybych snad měla zpomalit, pomůže mi udržet se v sedle. Drobné elektrické impulzy, které do mě vysílá, mi vystřelují do konečků prstů. Jakoby nefungovala gravitace, vznáším se. Naše těla splývají v jedno a já ho cítím v sobě jako by byl mou součástí. Dýchá tak tiše. Jeho ústa jsou otevřená, možná aby nezapomněl dýchat. Vzduch je tak těžký, nakláním se dopředu, abych si odpočinula. Mám pocit, že zkolabuju. Ležím mu na hrudi, ale nenechá mě vydechnout. Zvedá pánev a přiráží. Líbá mě na šíji, jeho rty se sunou od mé klíční kosti až k uchu. Nic neříká, cítím jen horký těžký vzduch, který mi vydechuje do kůže. Rozkoší bych se mohla rozplynout.
Bere mě za stehna a pokládá mě vedle sebe. Ležím na boku, líbá mě na zádech, otáčím hlavu, abych mu ukradla nějaký polibek. Velmi něžně do mě vstupuje, jsme u sebe tak blízko jakoby naše těla splynula v jedno. Pravou ruku má pod mojí hlavou a drží mě za čelo, levá ruka objímá moje tělo a pevně mě drží za prsa. Při každém přisunutí jeho boků k mým si mě celou přitáhne, jako by se bál, že bych mu chtěla uletět. Ale já nechci, nechci, aby to někdy přestalo. Je to až démonicky opojné cítit ho v sobě. Pulzuje, vnímám každý pohyb, který udělá. Třesu se, cítím ve svém lůně jeho pulz, rozléhá se ve mně, a vím, že brzo přijde konec.  Vím to a nechci, aby to skončilo, je mi tak úžasně jako bych proplouvala vesmírem s minimem kyslíku. Vzrušuje mě to v jaké je slasti a že právě já jsem tím stimulem. Zrychluju, přibouchává můj zadeček na svůj penis ještě rychleji. Je čím dál tím tvrdší, zatnu svěrače, abych ho cítila ještě intenzivněji. A to je ono, ještě párkrát zasune, cítím, jak jeho údem projede vlna rozkoše, nadechne se nosem, prudce mě chytne za rameno a svět se na pár vteřin zastaví. Pomalu ze mě odchází, hluboce se nadechne a vydechne, objímá mě. Poslouchám, jak dýchá. Náš tep se zpomaluje. Je ticho. Jsem zpocená, a když se přestáváme hýbat, začne mi být zima. Cítí, že mi vyskakuje husí kůže, natáhne ruku a přikryje mě dekou. Je tma, usínám v jeho náručí.

Duben

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.4 (5x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře